Sledujte představení LG V30 IFA 2017 živě

V pondělí společnost LG potvrdila, že bude představovat nový chytrý telefon LG V30 právě 31. srpna. Toto datum jsme už dlouho očekávali, takže pro většina lidí není toto datum novinka. Avšak možná jste nevěděli, že LG bude poskytovat živý přenos ve chvíli, kdy se telefon bude představovat. Vše budete moci sledovat prostřednictvím Facebooku a YouTube […]

LG V30 naráží na Note 8

V pondělí společnost LG potvrdila, že bude představovat nový chytrý telefon LG V30 právě 31. srpna. Toto datum jsme už dlouho očekávali, takže pro většina lidí není toto datum novinka. Avšak možná jste nevěděli, že LG bude poskytovat živý přenos ve chvíli, kdy se telefon bude představovat.

Vše budete moci sledovat prostřednictvím Facebooku a YouTube na kanálech LG mobile. Tato událost bude probíhat v Berlíně, Německo a to ve čtvrtek 31. srpna a začne v 9 hodin ráno středoevropského času. Podle LG bude mít V30 neuvěřitelný design, displej a funkce budoucnosti. Dále má nabídnou výkon, úžasné audio a extra funkcionalitu, kterou každý uživatel ocení.

Náznaky LG V30

LG živý přenos