Sledujte s námi představení Google Pixel 2

Ano. Dnes je ten den, kdy se Google Pixel 2 představí. Tomu předcházely různé úniky informací, fotografie. Teď však uvidíme v reálu, jestli tomu tak je doopravdy, nebo něco byla lež. Jedno je jisté. Nové telefony budou mít Android 8.0. Nicméně kromě Google Pixel 2 a Pixel XL 2 bude i informace o jiných produktech, […]

Google Pixel 2

Ano. Dnes je ten den, kdy se Google Pixel 2 představí. Tomu předcházely různé úniky informací, fotografie. Teď však uvidíme v reálu, jestli tomu tak je doopravdy, nebo něco byla lež. Jedno je jisté. Nové telefony budou mít Android 8.0.

Nicméně kromě Google Pixel 2 a Pixel XL 2 bude i informace o jiných produktech, jako je Google Home chytrý reproduktor.

Specifikace Google Pixel XL 2

Telefon má mít 6 palcový P-OLED displej (od LG) 18:9 poměr stran s rozlišením 1440 x 2880px. Dále nechybí Android 8.0 a Gorilla Glass 5. Není zde ani zmínka o 3.5mm jack, ale je zde něco jako Adaptivní Audio, což může být funkce pro potlačení šumu.

Google Pixel 2

Google Pixel 2

Selfie fotoaparát disponuje 8MPx sensor se clonou f/2.4. K dispozici bude HDR+ na Qualcomm IPS. Čip Snapdragon 835 a 4GB RAM. Má být voděodolný a prachu vzdorný. K dispozici je také baterie o velikosti 3520 mAh bez bezdrátového nabíjení.

Co dalšího o Google Pixel 2 víme?