Vypnout reklamy

Sony pracuje na telefonu Xperia s 10x ZOOM kamerou

Vydáno dne: 16.7.2019

Sony pracuje na telefonu, který se dá srolovat a zároveň nabídne 10x ZOOM. Prozatím je vše ve fázi prototypu, ale náhled na takovou podobnou technogií máme od LG a její nové TV.

Po internetu se šíří informace, že Sony pracuje na svém vysněném telefonu s displejem, který se dá srolovat a zároveň disponuje 10x ZOOM.

LG ukázalo ve své reklamě novou 65 palcovou rolovací OLED televizi na CES 2018. Jelikož LG zvládlo vytvořit takovou TV, tak Sony věří, že se něco podobného podaří s menším displejem. Nicméně tato TV v reklamě je pouze prototypem, ale bude se brzy prodávat pod značkou série “R”.

Telefon s možnosti srolovaní od Sony Xperia je taktéž ve stádiu prototyp. Prozatím je tento telefon poháněn čipem Snapdragon 710. Je tedy možné, že až telefon bude ve výrobě, tak obdrží Snapdragon 855 a X50 modem pro podporu 5G sítě.

Telefon bude mít dále 10x ZOOM. Není úplně jasné, jestli se nejedná o 5x optický a 10x hybridní nebo opticky 10x ZOOM. Taktéž je telefon udržován baterií o velikosti 3220 mAh.

První rolovaný telefon od Sony Xperia by mohl dorazit v prosinci tohoto roku nebo na počátku roku 2020.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: