Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Sony Xperia 5 II a rendery

Telefon Sony Xperia 5 II a nové rendery. Máme k dispozici rendery, které jsou konceptem pro tento nový telefon, který vyjde ve druhé polovině roku 2020.
Sony Xperia 5 II

Nový telefony Sony Xperia 5 II se očekává ve druhé polovině roku 2020. Má se jednat o kompaktnější telefon.

Sony Xperia 5 II bude určitě stavět na základech modelu roku 2019. Má se jednat o výkonný telefon v kompaktním provedení. Očekává se také 3.5mm audio jack, což je dobře, protože ve většině telefonu už zmizel z toho důvodu, aby mohl být telefon tenčí.

Sony Xperia 5 II
Sony Xperia 5 II

Okraje obrazovky jsou minimalizovaný a selfie kamera není na okraji obrazovky. Místo toho je použit klasický průstřel v displeji.

Velikost displeje pak bude 6.1 palců s Full HD+ a poměrem stran 21:9. Co se týče rozlišení přední kamery, tak tady je v této chvíli jedná velká neznámá. Nicméně na zadní straně budou k dispozici tři kamery.

Trojitá kamera s objektivy certifikace ZEISS. Kamerový systém je umístěn uprostřed telefonu, tak jak tomu je u většiny telefonu. Nicméně nevíme o specifikacích stále nic.

Čip

Sony Xperia 5 II
Sony Xperia 5 II

Víme jen to, že bude podporovat 5G a pravděpodobně bude mít čip Qualcomm Snapdragon 865, 8GB RAM a 256GB interní úložiště, které půjde rozšířit.

Nový telefon Xperia 5 II bude představen pravděpodobně na IFA 2020 a to od 4. do 9. září. Cena by se mohla pohybovat okolo 800€.

Sony Xperia 5 II
Sony Xperia 5 II

Zdroj