Vypnout reklamy
  • Home
  • Android hry
  • Souhrn her týdne: Farming Simulator 20, Minecraft Earth, Star Wars: Galaxy of Heroes

Souhrn těch nejlepších her za poslední týden. Co třeba si zafarmařit s Farming Simulator 20 nebo si užít zábavu v Minecraft Earth?

25.11.2019

Souhrn her týdne: Farming Simulator 20, Minecraft Earth, Star Wars: Galaxy of Heroes

Jaké nejlepší hry za poslední týden dorazily? K dispozici máme týdně alespoň 6 nových android her, které pečlivě vybíráme. V souhrnu pak vybereme jen ty nejlepší.

Hra Farming Simulator 20

Stáhnout si hru zdarma

Určitě znáte Farming Simulator na PC. Tentokrát máme tuto hru i na mobilním telefonu. K dispozici jsou krávy, ovce, prasata. Prozkoumávejte farmy a získávejte peníze za prodej surovin na trhu.

Minecraft Earth

Minecraft Earth je hra s rozšířenou realitou. Hru si tak zahrajete klasicky venku, stejně jako klasické Pokémon Go. Připojte se do komunity budovatelů a průzkumníků.

Hra ke stažení zdarma

Star Wars Galaxy of Heroes

Hra ke stažení zdarma

V této hře se můžete připojit na temnou stranu nebo světlou stranu hrdinů. Pohybujte se skrz několik míst a vybudujte si nejrůznější týmy. Jedná se o tahovou RPG hru, ve které musíte konfrontovat jednotlivé šéfy.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.