Vypnout reklamy

K dispozici máme specifikace telefonu Huawei P30 Lite, který se odhalí spolu s vlajkovými telefony P30 za měsíc v Paříži.

Na začátku minulého týdne Huawei informoval, že nové telefony Huawei P30 představí na plno v Paříži a to 26. března. Huawei P30 Lite se řadí mezi střední třídu mobilních telefon a právě obdržel certifikaci TENAA. Díky tomu máme k dispozici specifikace, se kterými byl telefon schválen.

Jsou schváleny dvě varianty telefonu Huawei P30 Lite a je to TENAA: MAR-AL00 a MAR-TL00. Obě varianty disponují displejem o velikosti 6.15 palců ve Full HD+ rozlišením. Krom velikosti displeje víme, že baterie telefonu bude dosahovat kapacity 3240mAh. Telefon měří 152.9 x 72.7 x 7.4mm. Další specifikace nejsou potvrzené.

Avšak Huawei P30 Lite má podle posledních informací dorazit s trojitým senzorem na zadní části telefonu a snímačem otisků prstů. Výřez v přední části obrazovky má být ve tvaru kapky. Čip Kirin 710 a software EMUI 9.0 na Android 9.0 Pie.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.