Design Huawei P30 lite je venku

Design telefonu Huawei P30 Lite je venku. Již žádné dohady. K dispozici máme pouzdro spigen a rendery, které se dopasovávají na design P30 Lite.
Huawei P30 Lite

Huawei vyrábí „Lite“ verzi Huawei P již nějakou dobu. Oficiálně bude celá řada P30 představena v Paříži a to 26. března. Mezitím již se nám představil Samsung s telefony Galaxy S10 a Galaxy F.

Huawei P30 Lite je zobrazen snad ze všech úhlů na renderech pouzdra. Jedná se o pouzdro od Spigen a právě oni nahráli veškeré obrázky na internet.

Jak sami můžete vidět, tak i ta nejlevnější varianta P30 série bude mít trojitý fotoaparát na zadní straně. Snímač otisků prstů bude na zadní straně, protože snímače otisků prstů v displeji stojí peníze na víc a jelikož je to „Lite“ verze, tak by byl nesmysl, vydat snímač v displeji, jako u P30 a P30 Pro.

Přední strana má malý výřez ve tvaru kapky. K dispozici máme fotografií všech tří variant série P30. Jen P30 Pro disponuje čtyřmi fotoaparáty a P30 již má snímač otisků v displeji.

Huawei P30 série
Huawei P30 série

Zároveň to vypadá, že P30 Lite bude mít 3.5mm audio jack vedle USB-C konektoru. Je pravděpodobné, že Lite verze bude poháněna čipem Kirin 710, který je i v Honor 8X.

Zdroj