Stahuj sportovní hru Street Soccer 2015

Vyberte si svůj tým a pomozte hráčům vyhrát svůj zápas. Jedná se o zápas, který se odehrává v ulicích na různých hřištích. Nejedná se o žádné profesionální zápasy. Pomozte svému týmu v několika turnajích a vycvičte svého hráče, aby se stal tím nejlepším.  Zapracujte na dané strategii a taktice svého týmu,
Street Soccer 2015 android hra

Vyberte si svůj tým a pomozte hráčům vyhrát svůj zápas. Jedná se o zápas, který se odehrává v ulicích na různých hřištích. Nejedná se o žádné profesionální zápasy. Pomozte svému týmu v několika turnajích a vycvičte svého hráče, aby se stal tím nejlepším.  Zapracujte na dané strategii a taktice svého týmu, kterou použijete na každý zápas.

Hra nabízí optimalizované grafické zpracování, ve kterém si užijete opravdu perfektní zápasy. Navíc hra nabízí skvělé zvuky, 4 herní módy a spoustu různých týmů. Zahrajete si také na různých stadionů, protože byla by to opravdu velká nuda, kdybyste hráli na jednom a tom samým.

Aplikaci stáhnete níže

Dejte se do toho a vyhrajte svůj zápas. Hrajete celosvětově, takže se utkáte s různými státy. Zvládnete je porazit?

Shrnutí hry:

Zábavná fotbalová hra, která vás bude zaručeně bavit. Vyhrajte zápasy, budujte si svůj tým a užijte si zábavu ve čtyřech módech.

 

 

 

  • Optimalizace
  • Grafika
  • Hratelnost
4

Pouze několik úvodních vět

Zajímavá android hra, která má trošku slabší grafické zpracování, ale i přesto hra zabaví, je optimalizovaná, takže nebudete pociťovat žádné sekání.