Exynos 8895

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Samsung Galaxy Note 8 na AnTuTu s čipem Exynos

Tak už i verze pro Evropu a celý svět kromě US má test čipu Exynos 8895. Jedná se o čip od společnosti Samsung. Včera byl uveden test s čipem Snapdragon 835 a dnes je i s Exynos 8895. Tady jde tedy jasně vidět, že spousta novinářů již disponuje novým telefonem.

Samsung přijde v roce 2018 s ultra rychlým LTE internetem

Určitě každý z vás ví, že Samsung svůj telefon vydává ve dvou variantách. První je se Snapdragon pro US trh a druhý Exynos čip pro Evropu.  Avšak Qualcomm oznámil nový patent, který má pro super rychlý LTE modem.

Samsung se pustil do vývoje Exynos 9610

Samsung se rozhodl pustit do vývoje dalšího chipsetu Exynos 9610, který bude mít osmi-jádro a bude to konkurent pro Snapdragon 660. Samsung říká, že Exynos 9610 bude mít podobný výkon jako Snapdragon 660.

Test nového telefonu HTC U11

HTC U 11 disponuje čipovou sadou Snapdragon 835. Nový HTC je první telefon od této společnosti s nejnovějším chipsetem. Důvodem opoždění je Samsung Galaxy S8. Firma Samsung nedovolila ostatním výrobcům, aby měli tyto čipsety a to proto, protože na nich pracoval s Qualcomm dohromady a měl je mít jako první.

Exynos 8895 prolomil hranici 7000 bodů v testu Geekbench!

Chipset Exynos 8895 je k dispozici v Evropských a dalších verzích Galaxy S8 a S8 plus. V USA je však Qulcomm Snapdragon 835. Snapdragon 835 má Adreno 540, ale jde vidĚt, že se nový chipset od Samsungu povedl a to i přesto, že na novém Snapdragon 835 pracoval Samsung s Qualcomm.

Bombastický test Galaxy S8. Exynos 8895 vs Snapdragon 835

Nový mobilní telefon Samsung Galaxy S8 je podle všeho úžasný. Již teď v Jižní Koreji chodí spoustu před-objednávek na tento mobilní telefon. Hardwarové a i vzhledově je telefon na vysoké úrovní a bude to opravdu velká konkurence pro všechny. Jelikož se telefony dostávají do oběhu, tak se objevují i první reálné testy.