Google Pixel 2 XL

Google Pixel 2 XL je nový telefon od společnosti Google. Telefon vyšel v roce 2017 a jedná se o větší telefon oproti klasickému Google Pixel 2.

 

Nové HD video Google Pixel 3 XL

Před dvěma dny vyšlo na YouTube video, které ukazuje Google Pixel 3 XL v HD rozlišení. Opravdu se jedná o Google Pixel 3 XL. Telefon se totiž dostal na černý trh v Ukrajině za 2000$ za jeden telefon. Jestli omylem nebo úmyslně, to prozatím nikdo neví. Odhalení je však naplánováno na 4. října.

Jak na opravu Google Pixel 2 XL

Telefony Google Pixel 2 vyráběla firma HTC a LG.  Google Pixel 2 XL vyrábí firma LG a menší verzi telefonu firma HTC, které se zadává design a vše okolo a oni se pak postarají o následnou výrobu telefonu. 

Nejlepší telefony roku 2018

Asi každého z nás zajímá, jaké produkty jsou nejlepší a to jak výkonově nebo třeba v poměru cena / výkon, dále třeba nejlepší telefon s fotoaparátem. Máme tady menší představení jednotlivých kategorií, abyste si mohli dát perfektní pohled na tyto mobilní telefony a třeba se rozhodli i k nějaké koupi. Nebo si ještě počkáte?

Google přestává prodávat Pixel a Pixel XL

Nicméně v obchodech telefony stále naleznete na tom se nic nemění. Avšak Google přímo ukončil prodej telefonu přes Google Store. Google toto oznámil včera. Namísto toho je zákazníkům doporučován nový telefon Google Pixel 2 a Pixel 2 XL.

Google vydal aplikaci s rozšířenou realitou

Nová aplikace funguje jako rozšíření pro aplikaci Fotoaparát. Jedná se o oficiální aplikaci k rozšířené realitě. Google v poslední době spolupracoval na Tango projektu. Nicméně takové telefony nedostaly takový ohlas, tak to Google zkouší jinak.

Test Pixel 2 XL

Pixel 2 XL má je trošku jinak vyroben, než Pixel 2 normální velikosti. Je to hlavně z toho důvodu, že Pixel 2 XL vyráběla firma LG a Pixel 2 zase HTC. Nicméně, jak je na tom s odolností? Pojďme to zjistit.

Žaloba na problémy s Google Pixel?

Pixel 2 od Google si v poslední době prošel několika problémy. Větší model má více problémů a některé Pixel 2 telefony vykazovaly divné klikání a pískání. Pixel 2 XL telefony zase trpí spálením a dokonce i černým pruhem.

HTC U11+ se málem stal Pixel 2 XL

Nový telefon Pixel 2 od Google byly vyráběny LG a HTC. HTC vytvořil Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL byl vyroben firmou LG. Nicméně to nebyl úplně plán od začátku. Nová zpráva říká poněkud něco jiného.