Google Pixel 2

Google Pixel 2 již byl představen a je v prodeji od roku 2017. Výhodou telefonu Google Pixel jsou právě častější aktualizace. Na těchto telefonu pracovaly společnosti LG a HTC.

Google přestává prodávat Pixel a Pixel XL

Nicméně v obchodech telefony stále naleznete na tom se nic nemění. Avšak Google přímo ukončil prodej telefonu přes Google Store. Google toto oznámil včera. Namísto toho je zákazníkům doporučován nový telefon Google Pixel 2 a Pixel 2 XL.

Google vydal aplikaci s rozšířenou realitou

Nová aplikace funguje jako rozšíření pro aplikaci Fotoaparát. Jedná se o oficiální aplikaci k rozšířené realitě. Google v poslední době spolupracoval na Tango projektu. Nicméně takové telefony nedostaly takový ohlas, tak to Google zkouší jinak.

Test Pixel 2 XL

Pixel 2 XL má je trošku jinak vyroben, než Pixel 2 normální velikosti. Je to hlavně z toho důvodu, že Pixel 2 XL vyráběla firma LG a Pixel 2 zase HTC. Nicméně, jak je na tom s odolností? Pojďme to zjistit.

HTC U11+ vs Google Pixel 2. Test rychlosti

Pojďme se podívat na HTC U11+ vs Google Pixel 2. Kdo je rychlejší? Test probíhál třeba i v samotném zapnutí telefonu, kde HTC U11+ mělo delší start. Nicméně následné odezvy jsou přinejmenším stejné, avšak spuštění aplikací vyhrává Google Pixel 2, který je rychlejší.

Žaloba na problémy s Google Pixel?

Pixel 2 od Google si v poslední době prošel několika problémy. Větší model má více problémů a některé Pixel 2 telefony vykazovaly divné klikání a pískání. Pixel 2 XL telefony zase trpí spálením a dokonce i černým pruhem.

HTC U11+ se málem stal Pixel 2 XL

Nový telefon Pixel 2 od Google byly vyráběny LG a HTC. HTC vytvořil Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL byl vyroben firmou LG. Nicméně to nebyl úplně plán od začátku. Nová zpráva říká poněkud něco jiného.