Google Pixel XL

Telefon od Google. Google Pixel XL vyšel v roce 2016. Jedná se o pokračování řady Nexus, ale tentokrát s jiným názvem. Telefon má 5 palcový AMOLED displej, 4 GB RAM LPDDR4 a 12.3 MPx zadní fotoaparát se clonou f/2.0.

Google Pixel 2 a Pixel XL 2: Cena a datum vydání

Rok 2017 je pro chytré telefony trošku přelomový. Firmy se předhánějí v novinkách. Samsung třeba představil „infinity displej“ a HTC zase HTC Sense, díky kterému telefon reaguje jen za pomocí doteku nebo tlaku na stranách. Většina firem se již snaží zvětšovat displej telefonu, ale s tím, že omezí rámeček kolem dokola.

Porovnání velikosti Pixel XL 2 s nynějšími modely Pixel

Před několika dny jsme mohli vidět fotografií, která ukazuje, jak by měl nový Google Pixel XL 2 vypadat. Vypadá to, že na zadní straně telefonu bude sklíčko, které bude krýt zadní stranu mobilního telefonu. Dále následuje trendy v malých rámečcích na stranách a poměr stran 2:1.

Taimen. Nový telefon od Google se 4GB RAM.

Taimen je kódové označení pro nástupce telefonu Pixel a Pixel XL z roku 2016. Google se nechal slyšet, že pracuje na třech telefonech, které tento rok vydá. Všechny z nich budou poháněny novým Qualcomm Snapdragon 835 chipsetem.

5 Nejlepších herních telefonu (Jaro 2017)

Přemýšlíte o tom, že si koupíte nový mobilní telefon? Máte rádi hry na svém telefonu? Peníze v tom nehrají žádnou roli. Možná pro vás máme perfektní telefony pro vás. Koupit si silný a správný telefon je opravdu velice důležité, z větší části však záleží na vašem rozpočtu.