Vypnout reklamy

Google Pixel XL

Google Pixel 2 a Pixel XL 2: Cena a datum vydání

Rok 2017 je pro chytré telefony trošku přelomový. Firmy se předhánějí v novinkách. Samsung třeba představil „infinity displej“ a HTC zase HTC Sense, díky kterému telefon reaguje jen za pomocí doteku nebo tlaku na stranách. Většina firem se již snaží zvětšovat displej telefonu, ale s tím, že omezí rámeček kolem dokola.

Porovnání velikosti Pixel XL 2 s nynějšími modely Pixel

Před několika dny jsme mohli vidět fotografií, která ukazuje, jak by měl nový Google Pixel XL 2 vypadat. Vypadá to, že na zadní straně telefonu bude sklíčko, které bude krýt zadní stranu mobilního telefonu. Dále následuje trendy v malých rámečcích na stranách a poměr stran 2:1.

Taimen. Nový telefon od Google se 4GB RAM.

Taimen je kódové označení pro nástupce telefonu Pixel a Pixel XL z roku 2016. Google se nechal slyšet, že pracuje na třech telefonech, které tento rok vydá. Všechny z nich budou poháněny novým Qualcomm Snapdragon 835 chipsetem.

5 Nejlepších herních telefonu (Jaro 2017)

Přemýšlíte o tom, že si koupíte nový mobilní telefon? Máte rádi hry na svém telefonu? Peníze v tom nehrají žádnou roli. Možná pro vás máme perfektní telefony pro vás. Koupit si silný a správný telefon je opravdu velice důležité, z větší části však záleží na vašem rozpočtu.

Google Pixel přežije hodinu pod vodou

Spousta mobilních telefonu a ne jenom Google Pixel nemají vodě-odolnost. K dispozici je tak pouze IP53 certifikace, která říká, že telefon může být pouze oprášen vodou jako je déšť, ale nikdy se nesmí stát, že spadne do vody úplně celý.

Google Pixel and Pixel XL s certifikací IP53

Předevčírem byl nový telefon od Google oznámen. Jedná se o dva telefony Pixel a Pixel XL, které se liší pouze velikosti displeje. Pro Google tyto telefony vyrábělo samotné HTC. Stále však bylo nepotvrzeno, jestli jsou telefony vodě-vzdorné (limitováno) a prachuvzdorné. Ano jsou.