Honor 8

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Nástupce Honor 8 se 6 GB RAM, 5.7 palcovým QHD displejem

Honor se stal respektovanou značku nejenom v Číně, ale také v USA. Nejnovější vlajkový telefon Honor 8 je docela decentní zařízení, které je teď vylepšováno na android verzi 7.0. Nové zařízení Honor s modelovým číslem DUK-TL30 bylo certifikováno na TENAA, což je Čínská regulační komise. Podle seznamu se jedná o nástupce Honor 8.

Huawei Honor 8 – rendery

Několik zajímavých renderů nového telefonu Huawei Honor 8 unikly na internet a ukazují jak bude telefon vypadat ze předu, tak i ze zadu. Jedná se o bílou variantu.

Honor 8 je „neobvykle krásný“

Huawei opět láká na nový Honor 8 chytrý telefon obrázkem, na kterém není sice nic ukázáno z mobilního telefonu, ale je na něm napsáno „neobvykle krásný“.

Honor 8 25. Června?

Podle všeho čínská společnost informovala veřejnost o oznámení nového telefonu Honor 8. Oznámení proběhne 25. Června a datum k prodeji bude 12. Července. Pojďme se podívat na jeho specifikace.