Hry na tablet android

Hry na tablet android jsou z větší míry omezené, ale u nás tomu tak není. Vybíráme hry, které jsou dobře optimalizované, takže jsou vhodné i jako hry na tablet. Jedná se o hry, které jsou dostupné třeba jen pro Nvidia Shield a další známé herní tablety. Nebo díky optimalizaci rozlišení gamesy má pro hráče lepší požitek, než na samotném telefonu.

Hra na mobil Madout 2: Big city

Otevřený svět, obrovské možnosti, ale stále spousta chyb, což je pochopitelné, protože se jedná o hru stále v betaverzi a jednotlivé chyby se stále ladí. I přesto má gamesa perfektní grafické zpracování, které je náročné pro váš mobilní telefon.

Hra na mobil My cat Mimitos 2

Postarejte se o roztomilá zvířátka, která přišla sama od sebe. Opuštěná, bez naděje. Je potřeba kočky nakrmit a hrát si s nimi. Uvidíte, že postarat se o virtuální kočku není žádná legrace.

Hra na mobil Rogue buddies 2

Hra vyšla také online do prohlížeče, kde si můžete hru zahrát. V této hře musíte pomoci čtyřem kamarádům sesbírat zlato a udělat vše proto, abyste se postavili zlému protivníkovi, který nemá žádné slitování.

Hra na mobil Blast squad

Vtrhněte do dynamických soubojů na různých mapách. Ovládejte svého hrdinu, střílejte co nejpřesněji a pokuste se zničit vše, co vám přijde do cesty. Demonstrujte své taktické dovednosti.

Hra na mobil Kings of battleground

Snažte se přežít v tomto post-apokalyptickém světě. Připravte se na pořádné souboje. Kolem vás jsou velké zóny, které jsou afektovány radiací. Pohybujte se velmi rychle s automobily, které byly opuštěné. 

Hra na mobil Archer duel

Pomozte statečnému hrdinovi s lukem a ubraňte svou věž před nájezdem nepřátelských vojsk. Klikejte na svou obrazovku a udělejte vše proto, abyste vystřelili co nejpřesněji.

Hra na mobil Zombie Dead set

Zneškodněte opravdu strašlivé zombie nepřátele, kteří zamořili celý svět po této pohromě. Aplikujte veškeré své zbraně k tomu, abyste toto zlo vymýtili. Nicméně jedná se o hru, kde budete spíše přežívat.