Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 oficiálně odhalen 14. Listopadu

Když Xiaomi Mi MIX vyrazilo dech všem výrobcům telefónu se 6.4 palcovým telefonem a také s tím, že pokrývá 91,3% přední části mobilu, tak se spousta výrobců snaží o to samé. Některým uživatelům však takový telefon nevyhovuje, protože je náchylnější na poškození.

Huawei Mate 9 na silným Kirin 960 chipsetu

Před týdnem byl představen nový chipset Kirin 960, který je velmi silný. Je poháněn 4x Cortex-A73 jádry a 4x Cortex-A53 jádry. O grafiku se postará Mali-G71 MP8. Chipset bude mít svou premiéru 3. Listopadu, kdy má být představen telefon Huawei Mate 9.

Huawei Mate 9 ve dvou variantách

3. listopadu Huawei odhalí nový telefon Mate 9. A 8. listopadu bude tento telefon dostupný pro veřejnost. Huawei má docela možnost ukázat co v něm je, protože Samsung Galaxy Note 7 byl stažen z prodeje a již se prodávat nebude.

Huawei Mate 9 v několika barevných variantách

Huawei bude mít do své sbírky další mobilní telefon. Jedná se o Huawei Mate 9 a bude dostupný již 8. listopadu. Mezitím, co se tak stane, tak jeden uživatel na weibo měl přístup k pár renderům, které patří právě phabletu. Pokud je vše správně, tak Huawei Mate 9 bude mít docela pestrou barevnou nabídku.