LG Q6

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

LG Q6 bude v Evropě příští měsíc

LG Q6 byl oficiálně odhalen teprve nedávno. Po jeho boku byl telefon LG Q6+ a Q6a. Všechny tyto varianty budou dostupné v Evropě v srpnu. Informace pochází od známého člověka, který má informace z bližšího vedení. Telefon má být dostupný od 21. srpna.

Další produktové video LG Q6

K dispozici máme další produktové video k „mini“ verzi LG G6. Avšak LG se rozhodlo, že vytvoří novou sérií a ta se bude jmenovat LG Q6. Telefon bude mít 5.5 palcový FullVision displej, bude tedy menší jak u LG G6, avšak oba modely budou mít poměr stran 18:9. LG Q6 bude mít tři varianty.

LG vydalo první promo video pro Q6

LG začalo nahrávat krátká reklamní videa nově oznámeného LG Q6 telefonu. Jedná se o LG G6 mini, protože se jedná o zmenšenou verzi telefonu. Ale LG se rozhodlo pro novou řadu Q, kde vydal ještě další dva telefony.

LG vydal video ke svému displeji „FullVision“

LG Q6 bylo oficiálně odhaleno. K dispozici tak budou tři varianty tohoto mobilního telefonu. Liší se zájmena ve velikosti paměti RAM. Každý z nich má „FullVision“ displej s poměrem stran 18:9. Co to tedy znamená?

LG představilo Q6, Q6+ a Q6a

LG večer představila nové telefony s „FullVision“ displeji ve Q sérií, které patří mezi středně výkonné telefony. LG je nazývá jako telefony, které disponují funkcemi z prémium telefonu, ale mají příjemnější cenu. Místo, aby LG nabídlo LG G6 mini, tak se rozhodlo udělat jinou sérií.

LG Q6 na fotkách

Původně jsme si mysleli, že bude představován LG G6 Mini pod stejným názvem, ale pravděpodobně tomu bude úplně jinak a telefon bude opravdu LG Q6. Jedná se však o mini verzi G6.