Vypnout reklamy

LG Q6

LG Q6 vyšel v roce 2017 a to v srpnu. Dorazil s LCD 5.5 palcovým displejem o rozlišení 1080 x 2160px. Sklíčko bylo kryté Gorilla Glass 3.

Telefon dorazil se systémem Android 7.1.1 Nugát a čipem Snapdragon 435 s osmiijádrovým procesorem Cortex-A53.

Hlavní fotoaparát disponuje 13MPx a selfie kamera je 5MPx.

LG Q6 bude v Evropě příští měsíc

LG Q6 byl oficiálně odhalen teprve nedávno. Po jeho boku byl telefon LG Q6+ a Q6a. Všechny tyto varianty budou dostupné v Evropě v srpnu. Informace pochází od známého člověka, který má informace z bližšího vedení. Telefon má být dostupný od 21. srpna.

Další produktové video LG Q6

K dispozici máme další produktové video k „mini“ verzi LG G6. Avšak LG se rozhodlo, že vytvoří novou sérií a ta se bude jmenovat LG Q6. Telefon bude mít 5.5 palcový FullVision displej, bude tedy menší jak u LG G6, avšak oba modely budou mít poměr stran 18:9. LG Q6 bude mít tři varianty.

LG vydalo první promo video pro Q6

LG začalo nahrávat krátká reklamní videa nově oznámeného LG Q6 telefonu. Jedná se o LG G6 mini, protože se jedná o zmenšenou verzi telefonu. Ale LG se rozhodlo pro novou řadu Q, kde vydal ještě další dva telefony.

LG představilo Q6, Q6+ a Q6a

LG večer představila nové telefony s „FullVision“ displeji ve Q sérií, které patří mezi středně výkonné telefony. LG je nazývá jako telefony, které disponují funkcemi z prémium telefonu, ale mají příjemnější cenu. Místo, aby LG nabídlo LG G6 mini, tak se rozhodlo udělat jinou sérií.