Nejlepší android hry

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Google ohodnotil nejlepší aplikace roku 2016

Vyhlášení těch nejlepších aplikací a her na android systém 2016 je tady. V novince se tak dozvíte, kdo v jaké kategorii vyhrál a případě si můžete hry nebo aplikace sami vyzkoušet.

Hra na mobil Seabeard

Následujte kroky skvělého kapitána mořské bradky a objevte gigantický oceán, které dělí ostrovy k prozkoumání. Žijte si svůj život v míru a vyberte si svou vlastní cestu. Je jedno, jestli chcete být známý šéfkuchař, archeolog nebo zabiják. Zde můžete realizovat své sny.

Hra na mobil Total War Battles: KINGDOM

Zapni hru, připoj se a zapař si dokonalou android hru zdarma. Vytrénuj si svou silnou armádu a bojuj o území. Snaž se neustále rozšiřovat přes celé území v této online hře a zahraj si tak s ostatními hráči ve světě. Vše probíhá v reálném čase. Je velmi důležité, abyste byli připojeni k internetu. Souhrn android hry Hra zdarma Vybuduj […]

Hra na mobil Sniper Man: Hit First 3D

Sestřelujte teroristy hned v několika misích. Je potřeba, abyste zamířili a vystřelili. Tímto způsobem eliminujete veškeré cíle. Staňte se profesionálním odstřelovačem a bojujte s terorismem v této jedinečné android hře zdarma.