Nokia 2

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Nokia 2 a její specifikace. Nejlevnější telefon firmy HMD.

Stále neoznámená Nokia 2 má být podle všeho velmi levným Android chytrým telefonem od společnosti HMD. Odhalení očekáváme na rok 2018, tedy na její počátek. Je zde šance, že tato finská společnost spustí do světa Nokia 2 ke konci roku.

Nokia 2 přijde v Listopadu roku 2017

HMD odstartovala novou řadu směrem dolů. Vydává telefony Nokia 6,5,3 a teď i Nokia 2. Vše vyšlo najevo po zveřejnění na Facebookovém účtu, kde je mobilní telefon uveden i s informací, že přijde právě v Listopadu.

Nokia 2 unikla na internet

HMD Global nepotvrdil existenci telefonu Nokia 2, ale již je schváleny v certifikačním programu FCC. Evan Blass zveřejnil render telefonu Nokia 2, tak se na něho pojďme podívat.

Nokia 2 – první oficiální fotografie

Mělo by se jednat o nejlevnější telefon od firmy HMD. Nokia 2 bude pravděpodobně odhalena někdy ke konci tohoto měsíce a to zároveň s Nokia 8. Telefon se dnes objevil na FCC (Federal Communications Commissions), kde obdržel telefon specifikaci.