Nokia 5.1

Mobilní telefon Nokia 5.1 má přijít na trh někdy v červenci roku 2018. Jedná se o vylepšenou verzi Nokia 5. Tentokrát je v nabídce čip MediaTek Helio P18 s osmijádrovým procesorem (4×2.0 GHz Cortex-A53 a 4x 1.2Ghz Cortex-A53).

Nokia 5.1 konečně dostupná na českém trhu

Po ročním čekání má Nokia nástupce předchůdce Nokia 5. Nová Nokia přináší elegantní design s čistým operačním systémem Android (nejsou zde nainstalovány aplikace výrobce) a samozřejmě nechybí ani další inovace.

Nokia 5.1 Plus se ukázala na renderech

HMD Global tento rok vydá další telefony Nokia. Již tento rok vydali tři nové chytré telefony a to před necelým měsícem. Nicméně máme tady další telefony, ale tentokrát s číslovkou X.1, což je vlastně nějaké vylepšení.

Nokia promo videa na nové telefony Nokia 2.1, 3.1 a 5.1

HMD Global odhalilo tři nové telefony. Jedná se hlavně o telefon, který je low-end a následně jsou dva telefony střední třídy. Nokia 2.1 bude mít Android Oreo Go Edition a ostatní telefony klasický Android Oreo. Nicméně budou patřit do projektu Android One.

Nokia 5.1 a 3.1 odhalena s vysokými displeji, novými čipy a Nokia 2.1

HMD včera odhalilo trojici nových telefonu. Jedná se o telefony nízké třídy a střední třídy. Dva telefony jsou Android One, třetí je odlehčená Android Oreo Go verze. Android One telefony budou dostávat aktualizace softwaru po dobu dvou let a bezpečnostní aktualizace tři roky. Tak stejně, jak to mají vlajkové telefony.