Vypnout reklamy

Nokia 6.1 Plus

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia 6.1 Plus obdrží Android 10

Nový systém Android 10 na telefonech Nokia 6.1 Plus již k dispozici. Tato aktualizace přináší tmavý mód, chytré odpovědi, ovládání gesty.

Nokia 6.1 Plus bude mít zpět možnost skrytí výřezu

Výřezy v mobilních telefonech byly poprvé viděny v záři 2017, kdy s tím dorazil iPhone X. Někteří výrobci toto zavrhovali a do svých telefonu výřez neimplementovali. Takový Samsung se snaží najít stále jiné řešení. Nicméně spousta výrobců udělalo to co Apple. Nicméně některým lidem se to nelíbí.

Nokia 6.1 ztratí možnost zapnutí a skrytí výřezu

Nokia X6 se dostala do celého světa jako Nokia 6.1 Plus se systémem Android 8.1 Oreo a je to první telefon od HMD Global s výřezem. Nicméně HMD Global dala možnost, že tento výřez mohou uživatelé skrýt a to tak, že se horní část displeje vyplní. Avšak tato funkce je pryč. Díky Googlu.