Nokia 7.1

Nokia 7.1 přichází na náš trh

Na předvánoční trh tak dorazí vyšší verze modelu Nokia 7.1 za skvělou cenu. Právě tento vylepšený model má oproti standardní verzi Nokia 7 vyšší RAM. Celkem tedy má 4GB RAM a 64GB interní úložiště.

Nokia 7.1 je oficiálně dostupný v České republice

Tímto dnem firma HMD Global oficiálně oznamuje, že je telefon Nokia 7.1 oficiálně dostupná na trhu České republiky. Jedná se tedy o první telefon s technologií PureDisplay. Znamená to, že displej má vysoký kontrast i jas s vylepšenými barvami.

Nokia 7.1 na Geekbench s Android 9 Pie

HMD Global vydalo do prodeje telefon střední třídy Nokia 7.1 na počátku tohoto měsíce při události v Londýně. Jak jméno napovídá, tak je to nástupce Nokia 7. Klíčovými prvky telefonu je prémiový design, duální zadní kamera a podpora Android One (čistý android).

Klíčové specifikace telefonu Nokia 7.1

Ještě dnes se s největší pravděpodobností odhalí telefon Nokia 7.1, kde se také představí formálně verze Nokia 6.1 Plus pro Evropský trh. Krom Nokia 7.1 by se měly odhalit i nové bezdrátové sluchátka. Ještě předtím, než bude Nokia 7.1 oficiálně představena, tak se objevila na stránce Android Enterprise.