Vypnout reklamy

Nokia 7.1

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia 7.1 přichází na náš trh

Na předvánoční trh tak dorazí vyšší verze modelu Nokia 7.1 za skvělou cenu. Právě tento vylepšený model má oproti standardní verzi Nokia 7 vyšší RAM. Celkem tedy má 4GB RAM a 64GB interní úložiště.

Nokia 7.1 je oficiálně dostupný v České republice

Tímto dnem firma HMD Global oficiálně oznamuje, že je telefon Nokia 7.1 oficiálně dostupná na trhu České republiky. Jedná se tedy o první telefon s technologií PureDisplay. Znamená to, že displej má vysoký kontrast i jas s vylepšenými barvami.

Nokia 7.1 na Geekbench s Android 9 Pie

HMD Global vydalo do prodeje telefon střední třídy Nokia 7.1 na počátku tohoto měsíce při události v Londýně. Jak jméno napovídá, tak je to nástupce Nokia 7. Klíčovými prvky telefonu je prémiový design, duální zadní kamera a podpora Android One (čistý android).

Klíčové specifikace telefonu Nokia 7.1

Ještě dnes se s největší pravděpodobností odhalí telefon Nokia 7.1, kde se také představí formálně verze Nokia 6.1 Plus pro Evropský trh. Krom Nokia 7.1 by se měly odhalit i nové bezdrátové sluchátka. Ještě předtím, než bude Nokia 7.1 oficiálně představena, tak se objevila na stránce Android Enterprise.

Specifikace telefonu Nokia 7.1 jsou tady

Nový telefon Nokia má být představen zítra nebo během své druhé události, kterou pořádá firma HMD Global a to 11. října. K dispozici již máme informace o ceně, dostupnosti a klíčových specifikacích.