Vypnout reklamy

Nokia 8

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Systém Android 9 Pie na Nokia 8

Nokia 8 konečně okusí funkce systému Android Pie. HMD Global již začala aktualizovat své mobilní telefony. Jedná se již o stabilní verzi poté, co byla k dispozici beta verze před několika týdny.

Nokia 8 obdržela Android Pie beta

Nokia 8 měla obdržet aktualizaci Android 9 Pie již v Listopadu, nicméně stalo se to, že aktualizace byla odsunuta. Avšak již se pomalu blížíme do cíle a v této chvíli je pro Nokia 8 beta verze systému.

Nokia 8 na systému Android 9 Pie

HMD Global má celkem dobrý základ na rychlé aktualizace svých telefonu. Všechny telefony jsou totiž součásti Android One programu a mají nainstalován čistý Android systém. To znamená, že to co vyjde z Googlu, tak nemusí HMD Global příliš upravovat.

Nokia 8 Sirocco obdrží Android Pie s podporou ARCore

Šéf produktové části Nokia Juho Sarvikas informoval ve svém tweetu ohledně nového mobilního telefonu Nokia 8 Sirocco a aktualizaci, která již brzy dorazí. Slibuje velmi výhodné funkce. Právě tyto nové funkce dorazí zároveň jako část aktualizace na Android 9 Pie.

Telefon Nokia 8 Sirocco v České republice

Nový telefon od firmy HMD a to Nokia 8 Sirocco, byl představen na MWC 2018. Nyní se začíná tento telefon prodávat i v České republice, ale cena je opravdu vysoká. Doporučená cena mobilního telefonu je 19 999,- Kč s DPH.