Vypnout reklamy

Nokia D1C

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia E1 – uniklé specifikace a datum vydání

Zařízení od firmy HMD Global, která vyrábí telefony se značkou Nokia právě minulý týden obdržela několik certifikací. Jedná se o první telefon se systémem Android, který bude pod značkou Nokia. Jméno tohoto telefonu je Nokia E1.

Nokia D1C na fotkách. Podle všeho s Android 7.0

Očekáváme dvě varianty mobilního telefonu Nokia D1C. Jedná se o telefon střední třídy. A druhý telefon bude high-end. Oba s Android 7.0. Telefon střední třídy máme na fotkách níže. 

Nokia D1C bude mít dvě verze

Rok 2017 bude pro značku Nokia návrat mezi chytré telefony. Finská společnost toto potvrdila už nespočet krát. První telefon s Android systémem na Nokia bude mít název Nokia D1C. Pojďme se podívat na specifikace.

Nokia D1C na renderech, snapdragon 430, Android 7

Nokia se opětovně vrací na scénu a přijde s novým chytrým telefonem v roce 2017. Microsoft koupil Nokia telefony & služby do konce následujicího kvartálu. Informace ohledně nových telefonu pod značkou Nokia jsou více než reálné. V neposlední řadě jsme slyšeli o Nokia D1C, která poběží na systému Android 7.0.