Vypnout reklamy

Nokia X

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia X – plně odhalený design

Nová Nokia X nebo-li Nokia X6 bude odhalena již velmi brzy. Avšak již teď pro vás máme fotografie tohoto mobilního telefonu Jedná se o fotografie ve vysokém rozlišení.

Další oficiální render Nokia X6

Nokia X6, předtím známá jako Nokia X, přijde na trh 16. května, což je za chvíli. Mezitím se nám však odhaluje docela postupně. A dnes můžeme vidět další render tohoto mobilního telefonu s výřezem.

Nokia X na fotkách

Nokia X je plná očekávání, ale stále máme k dispozici prostor, kdy se budou objevovat na internetu nejrůznější úniky informaci. Tenokrát máme k dispozici perfektní živé fotografie mobilního telefonu, které se objevili na Čínské sociální sítí Baidu. Telefon je zde odhalen v celé své kráse.

Nokia X přichází

Po několika odhaleních telefonu Nokia 6 (2018) a Nokia 8 Sirocco na MWC 2018, se chystá ještě jedno oznámení a to Nokia X. Reklama na Nokia X byla viděna v Číně, kde bude telefon oficiálně odhalen někdy později tento měsíc a to 27. dubna.