Vypnout reklamy

OnePlus 5T

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

OnePlus 5 a 5T dostane selfie portrétový mód z OnePlus 6

Ani nový telefon OnePlus 6 nepřišel s duálním fotoaparátem na přední straně. Avšak nabídl alespoň softwarové řešení problému, aby každý, kdo si vyfotí selfie mohl udělat portrétový mód (pozadí rozmazané a popředí ostré).

OnePlus 5T vyprodán

OnePlus zrovna oznámilo, že OnePlus 5T telefon je beznadějně vyprodán a to jak v Anglií, tak i v celém zbytku Evropy. Telefon se nedá ani zakoupit na stránkách společnosti oneplus.com, ale u některých operátoru telefon můžeme najít.

TOP 3 telefony 2017: Nejlepší displeje

Stránka GSMARENA udělala takový malý test, kde zjišťuje, kdo má z těchto chytrých telefonu nejlepší displej. Displej je jedna ze základních součástek telefonu, protože bez toho by jste s mobilem nemohli nic dělat.

OnePlus 5 se přestane prodávat jakmile bude vyprodán

OnePlust 5T je v této chvíli asi jedno ze žhavých témat této společnosti a je docela jasné, že bude společnost podporovat toto nové zařízení. Vlajkový telefon OnePlus 5T nabízí takové specifikace jako iPhone X a to za poloviční cenu.

OnePlus 5T – cena a dostupnost

OnePlus 5T jde do prodeje toto úterý 21. Listopadu a bude spuštěn jak v Severní Americe, tak i v Evropě a Indií. V Číně se prodej spustí o něco později, což je trošku zvláštní.