Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 710

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Huawei Nova 3i s Kirin 710 v testu

Nový Huawei Nova 3i již je v testu na GeekBench. Dává nám to jako prvním náhled na výkon nového Kirin 710 a to oproti Snapdragon 710.

Test Snapdragon 710

Nový čip Snapdragon 710 je vlastně dalším silným čipem do mobilních telefonu. Avšak nepatří úplně do vlajkových telefonu, protože zde se obsazuje řada Snapdragon 8XX. Nová série čipu Snapdragon 700 byla odhalena v únoru.

Nokia telefon přijde se Snapdragon 710 čipem

Vypadá to, že nový čip Snapdragon 710 dorazí i na telefony Nokia. I samotný Google bude podle všeho mít Pixel telefon střední třídy s čipem, který bude zaměřen na AI.

Qualcomm Snapdragon 710 a Snapdragon 730

Někdy v únoru tohoto roku Qualcomm odhalil sérií Snapdragon 700 se zaměřením na umělou inteligenci, což je víceméně tento rok takový trend. Podle posledních informací se dostaly na internet specifikace těchto čipů.

Snapdragon 670 je výkon, který je mezi 660 a 845

Geekbench 4 ukázal nějaké výsledky, který vypadají na čip Snapdragon 670. Jedná se o čip, který má k dispozici stejné jádra, jako čip Snapdragon 845. Nicméně o tomto čipu není na stránkách Qualcomm ani řeč. Takže detaily jako je 10nm výrobní proces bude teprve doplněn.