Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 821

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

LG G6 – datum vydání

K dispozici jsou nové rendery mobilního telefonu LG G6 s datumem 7. dubna 2017. Podle všeho to značí, kdy mobilní telefon bude na trhu, alespoň v US. V Jižní Koreji se tento telefon již prodává, ale nikde jinde na světě tomu tak není.

Černý LG G6 na fotce

Už několikrát jsme mohli vidět nový mobilní telefon LG G6 na fotkách. Představení telefonu nastane již brzy a to 26. února.  Tentokrát máme telefon v černé variantě. Nejedná se sice o fotografie ve vysoké kvalitě, ale dá nám pohled na to, jak mobil bude vypadat.

LG G6 bude definitivně vodě-odolný

LG vydalo video, kde propaguje LG G6 a to tím způsobem, že je zobrazený bazén, ve kterém plave slečna. Ukazuje na to, že je mobilní telefon vodě-odolný. Je to ale téměř nic neříkající spot. Doufáme však, že telefon nabídne takovou ochranu, jakou má iPhone 7.

Uniklá fotografie telefonu LG G6

Včera tady byla uniklá fotografie Samsung Galaxy S8 a dnes tady máme LG G6. Záběr je na pravou stranu mobilního telefonu. Nevidíme bohužel spodek LG G6, ale vypadá to, že si budou podobni se Samsung Galaxy S8 s tím rozdílem, že G6 nebude mít zahnutý displej.

Brutální únik informací: Snapdragon 835, Galaxy S8

Nový chipset, který je vyráběn ve spolupráci Qualcomm a Samsung se nazývá Snapdragon 835 a jedná se o nástupce Snapdragon 821. Informace pochází od Ruského blogera Eldar Murtazin (ten předpověděl konec Nexus série dlouho předtím, než opravdu přišly telefony Pixel).