Qualcomm Snapdragon 821

Qualcomm Snapdragon 821 byl oznámen v červenci roku 2016. Oproti Snapdragon 820 byl nárůst výkonu o 10%. 

Tento čip byl vyroben 14nm FinFET procesu. Obsahuje čtyřjádrový procesor Kryo. Grafický čip je Adreno 530.

LG G6 – datum vydání

K dispozici jsou nové rendery mobilního telefonu LG G6 s datumem 7. dubna 2017. Podle všeho to značí, kdy mobilní telefon bude na trhu, alespoň v US. V Jižní Koreji se tento telefon již prodává, ale nikde jinde na světě tomu tak není.

Černý LG G6 na fotce

Už několikrát jsme mohli vidět nový mobilní telefon LG G6 na fotkách. Představení telefonu nastane již brzy a to 26. února.  Tentokrát máme telefon v černé variantě. Nejedná se sice o fotografie ve vysoké kvalitě, ale dá nám pohled na to, jak mobil bude vypadat.

LG G6 bude definitivně vodě-odolný

LG vydalo video, kde propaguje LG G6 a to tím způsobem, že je zobrazený bazén, ve kterém plave slečna. Ukazuje na to, že je mobilní telefon vodě-odolný. Je to ale téměř nic neříkající spot. Doufáme však, že telefon nabídne takovou ochranu, jakou má iPhone 7.

Uniklá fotografie telefonu LG G6

Včera tady byla uniklá fotografie Samsung Galaxy S8 a dnes tady máme LG G6. Záběr je na pravou stranu mobilního telefonu. Nevidíme bohužel spodek LG G6, ale vypadá to, že si budou podobni se Samsung Galaxy S8 s tím rozdílem, že G6 nebude mít zahnutý displej.