Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 821

LG G6 – datum vydání

K dispozici jsou nové rendery mobilního telefonu LG G6 s datumem 7. dubna 2017. Podle všeho to značí, kdy mobilní telefon bude na trhu, alespoň v US. V Jižní Koreji se tento telefon již prodává, ale nikde jinde na světě tomu tak není.

Černý LG G6 na fotce

Už několikrát jsme mohli vidět nový mobilní telefon LG G6 na fotkách. Představení telefonu nastane již brzy a to 26. února.  Tentokrát máme telefon v černé variantě. Nejedná se sice o fotografie ve vysoké kvalitě, ale dá nám pohled na to, jak mobil bude vypadat.

LG G6 bude definitivně vodě-odolný

LG vydalo video, kde propaguje LG G6 a to tím způsobem, že je zobrazený bazén, ve kterém plave slečna. Ukazuje na to, že je mobilní telefon vodě-odolný. Je to ale téměř nic neříkající spot. Doufáme však, že telefon nabídne takovou ochranu, jakou má iPhone 7.

LG G6 má potvrzený chipset Snapdragon 821. Snapdragon 835 může přijít v květnu – červnu.

Pokud někdo z vás stále drží naději v to, že LG G6 bude mít Qualcomm Snapdragon 835 místo SD821, tak je na čase se této naděje „prozatím“ vzdát. Je naprosto jasné, že při uvedení na trh nebude mít LG G6 nový chipset Snapdragon 835, protože veškerá výroba šla Samsungu na Galaxy S8. Samsung tak nenechal […]

Uniklá fotografie telefonu LG G6

Včera tady byla uniklá fotografie Samsung Galaxy S8 a dnes tady máme LG G6. Záběr je na pravou stranu mobilního telefonu. Nevidíme bohužel spodek LG G6, ale vypadá to, že si budou podobni se Samsung Galaxy S8 s tím rozdílem, že G6 nebude mít zahnutý displej.

Brutální únik informací: Snapdragon 835, Galaxy S8

Nový chipset, který je vyráběn ve spolupráci Qualcomm a Samsung se nazývá Snapdragon 835 a jedná se o nástupce Snapdragon 821. Informace pochází od Ruského blogera Eldar Murtazin (ten předpověděl konec Nexus série dlouho předtím, než opravdu přišly telefony Pixel).