Vypnout reklamy

Samsung Gear IconX

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung Galaxy IconX sluchátka 2019

Na Bluetooth SIG se objevila certifikace sluchátek Samsung Galaxy Buds s modelovým označením R170. Právě podle lidí ze SamMobile by se tento model měl nazývat 2019 IconX.

Galaxy Note 8 a S8 s Gear IconX zdarma – prozatím pouze v USA

Samsung bude představovat nové mobilní telefony Galaxy S9 a S9+, ale to neznamená, že zákazníci přestanou nakupovat Galaxy S8. Samsung při této příležitosti nabídne ke Galaxy S8 taktéž dáreček a to Gear Icon X 2018, které normálně stojí 199.99$.

Samsung Gear IconX detailně

Bezdrátová sluchátka Samsung Gear IconX jsou celkem čerstvě na trhu. Cena těchto sluchátek se pohybuje okolo 5000,- Kč, což se může někomu zdát moc a někomu nikoliv.

Samsung představil Gear IconX a Gear Fit2

Samsung právě představil své nové výrobky. Jedná se o geniální hodinky Gear Fit2, které jsou po dvou letech nové a novinka typu Gear IconX. Gear IconX vám dodá parádní zvuk do vašich uších a Gear Fit 2 vám změří vaše aktivity. Hodinky mají dedikovaný hudební přehrávač.