Vypnout reklamy

Samsung Gear VR

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung má 5.5 palcový displej se 4K rozlišením

Tento displej možná uvidíme právě v přicházejícím Samsung Galaxy S8. Tento displej má 5.5 palců a zvládne 4K rozlišení. Důvodem pro větší rozlišení je Virtuální realita. Čím vyšší rozlišení je, tak tím více se minimalizuje to, že se někomu z těchto brýlí udělá špatně.

60 sekund a my vám ukážeme nové produkty Samsung

Pospícháte? Vyčleňte si pouhých 60 sekund a můžete tak zkouknout konferenci samsungu, kde se dozvíte nový produkt Galaxy Note 4 a také Gear VR (Virtuální realita). Nám osobně se líbí "phablet" Galaxy Note 4. Co na to říkáte vy?   Video

Virtuální realita se Samsung Gear VR

Viděli jste někdy video od Conana? Kde hrál jednu hru, kde se vezl na slideboardu? Pokud ne, tak v této novince vám toto video ukážeme. Stále nevíme cenu, ale můžeme vám říct, že se zase posuváme o kus dále. Věříme, že se vám samotné video s těmito brýlemi bude líbit.