Vypnout reklamy

Seriál Co je to?

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co je to technologie ToF?

Nový objektiv ToF, který se stará o kvalitní Bokeh efekt a nikoliv softwarově, ale hardwarově. Tímto se telefon stává obrovskou konkurencí zrcadlovek.

Co je to eSIM, jak pracuje a proč je pro vás důležitá?

U telefonu Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL, a také Apple Watch 3 jsme mohli narazit na eSIM. Co to vlastně je a odkud se vzala? eSim dokáže zajistit lepší bezpečnost pro zákazníky, díky tomu může mít telefon hezčí vzhled (tenčí) a otevírají se nové možnosti pro operátory. Podívám se i lehce zpětně, […]

Co je to duální fotoaparát v chytrých telefonech? – část 2

Máme tady pokračování seriálu, který se zaobírá právě vysvětlením co to znamená duální kamera a proč by vás to mělo zajímat? Jednoduše z toho důvodu, že určitě vyhledáváte telefon i s dobrým fotoaparátem a že jich na trhu je. Nicméně nejnovějšími technologiemi disponují pouze vlajkové telefony.

Co je to TouchWiz? Funkce, historie. Vše co potřebujete vědět.

Asi jste už několikrát narazili na informaci o TouchWiz. Jedná se o uživatelské rozhraní telefonu Samsung. Jedná se o styl, který je telefon uvnitř utvořen. Každý výrobce si Android systém přetváří podle svého a každý z nich má své vlastní uživatelské rozhraní. Huawei má zase EMUI. Avšak vše běží na systému Android.

Co je to herní engine a jak na vývoj android her?

Jedná se o hlavní motor dané hry. Jedná se o framework (poskytuje funkce, které daný vývojář využívá), který je navržen pro vývojáře video her. Vývojáři dokážou vyrábět hry pro konzole, mobilní telefony nebo PC. Jádrem funkcionality je typicky poskytnuta právě skrz herní engine a to včetně enginu pro renderování pro 2D a 3D grafiku, fyziku, […]