Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Band 3

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi prodalo za 17 dní 1 milión Xiaomi Mi Band 3

31. května byl pro Xiaomi opravdu velký den, kde byly oznámeny tři vlajkové telefony a viděli jsme i Xiaomi Mi Band 3. Chytrý náramek s větším OLED displejem, baterií a vylepšeným vzhledem.

Mi Band 3 v plné parádě

Xiaomi již potvrdilo dvě varianty nových hodinek Mi Band 3. Nabízet se budou za 25$ a 30$. Ty co budou stát více, tak nabídnou i NFC. Krom toho jsou však tyto hodinky podobné a mají dotykový displej, 110mAh baterií, která vydrží až 20 dnů.

Xiaomi Mi Band 3 bude oznámen tento čtvrtek

Xiaomi již potvrdilo, že oficiálně potvrdí existenci nových hodinek Xiaomi Mi Band 3 a to během události, kde bude představen i nový telefon Mi 8. Stane se tak 31. května. Toto potvrzení přišlo přímo od šéfa společnosti Lei Jun na Weibo.

Xiaomi Mi Band 3 odhalen díky šéfovi Xiaomi

Šéf společnosti Xiaomi byl viděn s novými hodinkami Mi Band 3. Tato Čínská společnost právě nedávno oznámila herní telefon, který se jmenuje Black Shark. Právě Lei Jun si zkoušel nový telefon a byl viděn nový náramek na jeho ruce, což je určitě Mi Band 3.