Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Note 2

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi Mi Note 2 za 50 sekund vyprodáno!

Právě dnes se začal prodávat Xiaomi Mi Note 2 a šlo mu to neskutečně dobře, až tak dobře, že nezbyl ani jeden telefon. Mi Note 2 oficiálně prolomilo rekord Mi 5.  Avšak není známo, kolik telefonu bylo v první vlně v oběhu, ale je jasné, že za popularitou stojí skvělý displej.

Hvězda Xiaomi Mi Note 2 v oficiálním videu

Mezitím co Xiaomi Mi MIX má neuvěřitelný displej, který pokrývá 91,3% celého mobilního telefonu, tak společnost představuje nový mobilní telefon Xiaomi Mi Note 2.

Xiaomi Mi Note 2 téměř oficiální informace

Již brzy bude tento telefon odhalen na speciální událostí v Beijingu. Od dob vydání Xiaomi Mi 5S proběhlo spousta informací o tom, že telefon bude mít zahnutý displej, tak jak to měl Galaxy Note 7.

Xiaomi bude mít telefon s 8GB RAM?

Xiaomi má naplánovanou událost na 27. září. Vše se tak bude odehrávat v Číně, kde se očekává představení Xiaomi Mi 5S. Jsou informace, že bude velikosti phabletu. Na této události má být představen také Mi Note 2.

Xiaomi Mi Note 2 již příští týden?

Mobilní telefon Xiaomi Mi Note 2 měl už pár úniku informací,  ale tentokrát máme informaci, že by telefon mohl být dostupný jíž příští týden. Nejedná se však o dostupnost v České republice, ale telefon si můžete poté objednat třeba na ebay.com