Vypnout reklamy

Xiaomi Redmi Note 8

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Redmi Note 8T oficiálně

Nový telefon značky Redmi Note 8T je již na trhu v České republice. Telefon se řadí mezi střední třídu a nabízí prvotřídní výkon v poměru ceny.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro oficiálně

Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro oficiálně představen. Telefon bude v Evropě stát od 249€ a nabídne opravdu silný hardware.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro s EU cenami

Xiaomi Redmi Note 8 Pro s EU cenami. Již víme, jaké ceny tohoto telefonu budou pro EU trh. Nicméně lišit se mohou a to právě v jednotlivých EU státech, kde jsou rozdílné daně.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro oficiálně

Nový telefon Redmi Note 8 Pro oficiálně představen. Telefon jako první má 64MPx senzor od Samsungu, ale jenom ve verzi „Pro“.

Redmi Note 8 Pro dorazí 29. srpna

Nový mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro se představí už zítra se 64MPx senzorem a snímačem otisků prstů na zadní straně telefonu.