Další uniklá novinářská fotografie Pixel 3 XL s tovární tapetou na mobil

Již uniklo tolik renderů, fotografií a dokonce i prodejní krabice, že vlastně Google nemá co představovat. Unikly informace jak o Google Pixel 3, tak i větším telefonu Google Pixel 3 XL.  Na nové fotografií můžeme vidět další barevnou variantu telefonu a to je čistá bílá. Telefon je zobrazen jak z přední, tak i zadní části. […]

Google Pixel 3 Active Edge technologie

Již uniklo tolik renderů, fotografií a dokonce i prodejní krabice, že vlastně Google nemá co představovat. Unikly informace jak o Google Pixel 3, tak i větším telefonu Google Pixel 3 XL

Na nové fotografií můžeme vidět další barevnou variantu telefonu a to je čistá bílá. Telefon je zobrazen jak z přední, tak i zadní části. Můžeme vidět i tovární tapetu na mobilní telefon.

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Trojka na pozadí je přesně s velikosti telefonu, takže je jasné, že bude několik verzí této tapety na mobil i také podle barev.

Není to poprvé, co unikla tato informace. Nedávno se k nám dostaly tapety na mobil z telefonu Google Pixel 3. Záhadným způsobem nebyla tato tapeta v tomto předešlém balíčku.

Tapeta nevypadá zle, ale ani nikterak neuchvátí.

Zdroj