Vypnout reklamy

Podle posledních potvrzených informací to vypadá, že OnePlus 6T nebude mít k dispozici již 3.5mm audio jack na sluchátka. V nabídce příslušenství se totiž objevil adapter USB – C, který stojí 8.95€ a jedná se tak o nejlevnější adapter na trhu. K dispozici jsme již měli různé CAD rendery telefonu OnePlus 6T a teď tady […]

17.10.2018

Telefon OnePlus 6T – Cena, barvy a úložiště

Podle posledních potvrzených informací to vypadá, že OnePlus 6T nebude mít k dispozici již 3.5mm audio jack na sluchátka. V nabídce příslušenství se totiž objevil adapter USB – C, který stojí 8.95€ a jedná se tak o nejlevnější adapter na trhu.

K dispozici jsme již měli různé CAD rendery telefonu OnePlus 6T a teď tady máme další exkluzivní únik informací ohledně telefonu.

Telefon dorazí ve třech variantách a to jsou: 6GB RAM + 128GB interní úložiště, 8GB RAM + 128GB interní úložiště a 8GB RAM + 256GB interní úložiště. Po přepočtu na koruny by měly varianty stát:

  • 6GB RAM + 128GB interní úložiště – 11 548,- Kč bez DPH
  • 8GB RAM + 128GB interní úložiště – 12460,- Kč bez DPH
  • 8GB RAM + 256GB interní úložiště – 13675,- Kč bez DPH

Jedná se tedy o ceny bez DPH, protože se jedná o konverzi z měny Rupí. Nicméně ceny s DPH by se měly pohybovat okolo těchto cen, jelikož v Indií již uvádějí ceny s přidanou hodnotou.

V Indií se bude telefon prodávat od 31. října. Do České republiky si můžete telefon objednat přímo z Číny. Telefon již disponuje snímačem otisků prstů v displeji.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.