Telefon Razer na fotce

Razer gaming phone

Pokud jste prošvihli informaci o tom, že Razer chystá chytrý telefon pro hráče, tak vám to říkáme znovu. Tento telefon se má představit 1. listopadu. Nicméně je to trošku zvláštní, protože Razer nic takového nikdy nedělal. Vyrábí třeba klávesnice, herní myši a další.

Herní mobilní telefon se na trh ale hodí. Jde vidět, že i taková herní společnost začíná věřit v mobilní hraní. V praxi to bude znamenat, že za chvíli hry, které hrajeme na PC, konzolích nebo mobilech budou propojené. Doma na PC si uložíte svou pozici a pojedete někam pryč a hru si můžete otevřít v plné parádě na mobilu.

Razer

Razer

K dispozici máme první fotografií tohoto mobilního telefonu. Nevíme však, jestli je fotografie pravdivá. Nicméně víme jedno, že Razer již tento telefon testuje, aby ho mohl 1. Listopadu předvést. 

Specifikace telefonu Razer

Čip Snapdragon 835 se postará o veškeré výpočty a displej 5.7 palců s 16:9 QHD se postará zase o dokonalý grafický požitek. Nechybí ani obrovská paměť o velikosti RAM 8GB, 12 MPx fotoaparát a 8 MPx fotoaparát selfie. Vše poběží na Android.

Právě systém Android se v poslední době rozvinul na docela dobrý herní systém a vývojáři her si sním velmi dobře poradí, jelikož je více otevřený než iOS. Proto na Android je mnohem více her.

Razer na počátku roku koupil start-up Nextbit, která pracovala na telefonu Robin. Nevíme, jestli se náhodou nejedná na obrázku právě o tento telefon.