Vypnout reklamy

Další test nového herního telefonu Razer Phone 2. Jak se tomuto dařilo odolávat různým škrábancům a ohýbání. Vydržel telefon náročný test YouTubera? Na videu není co překvapujícího, protože tyto testy známe již z minulosti, ale tentokrát se jednalo o jiné telefony. Tentokrát tady máme Razer Phone 2, který je pokryt Gorilla Glass. Není žádným překvapením, […]

Další test nového herního telefonu Razer Phone 2. Jak se tomuto dařilo odolávat různým škrábancům a ohýbání. Vydržel telefon náročný test YouTubera?

Na videu není co překvapujícího, protože tyto testy známe již z minulosti, ale tentokrát se jednalo o jiné telefony. Tentokrát tady máme Razer Phone 2, který je pokryt Gorilla Glass. Není žádným překvapením, že se telefon na displeji poškrábal až od stupně tvrdosti 6, tak jako ostatní mobilní telefony se sklíčkem Gorilla Glass.

Při pálení displeje se objevilo na LCD obrazovce černá díra, ale po čase se zacelila. I přesto, že nebylo v místě nic vidět, tak displej stále velice dobře reagoval. Snad se také dočkáme rozdělaného telefonu, abychom viděli, co je tedy uvnitř.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.