Vypnout reklamy

Test odolnosti Razer Phone 2

Vydáno dne: 26.10.2018

Další test nového herního telefonu Razer Phone 2. Jak se tomuto dařilo odolávat různým škrábancům a ohýbání. Vydržel telefon náročný test YouTubera? Na videu není co překvapujícího, protože tyto testy známe již z minulosti, ale tentokrát se jednalo o jiné telefony. Tentokrát tady máme Razer Phone 2, který je pokryt Gorilla Glass. Není žádným překvapením, […]

Další test nového herního telefonu Razer Phone 2. Jak se tomuto dařilo odolávat různým škrábancům a ohýbání. Vydržel telefon náročný test YouTubera?

Na videu není co překvapujícího, protože tyto testy známe již z minulosti, ale tentokrát se jednalo o jiné telefony. Tentokrát tady máme Razer Phone 2, který je pokryt Gorilla Glass. Není žádným překvapením, že se telefon na displeji poškrábal až od stupně tvrdosti 6, tak jako ostatní mobilní telefony se sklíčkem Gorilla Glass.

Při pálení displeje se objevilo na LCD obrazovce černá díra, ale po čase se zacelila. I přesto, že nebylo v místě nic vidět, tak displej stále velice dobře reagoval. Snad se také dočkáme rozdělaného telefonu, abychom viděli, co je tedy uvnitř.

Buroň Tomáš