Vypnout reklamy

Nástupce telefonu LG V35 ThinQ se očekává během několika týdnů. Jedná se o nový LG V40, který se dostane i na český trh. Nově se objevují informace o specifikacích mobilního telefonu.  Mobilní telefon obdrží 6GB RAM a čip Snapdragon 845. Asi nejzajímavější informací je trojitá kamera. Ze specifikací vyplývá, že telefon bude mít: 12 MPx […]

3.9.2018

Únik informací ohledně LG V40 potvrzuje tři kamery

Nástupce telefonu LG V35 ThinQ se očekává během několika týdnů. Jedná se o nový LG V40, který se dostane i na český trh. Nově se objevují informace o specifikacích mobilního telefonu. 

Mobilní telefon obdrží 6GB RAM a čip Snapdragon 845. Asi nejzajímavější informací je trojitá kamera. Ze specifikací vyplývá, že telefon bude mít:

  • 12 MPx (f/1.5)
  • 16 MPx (f/1.9)
  • 12 MPx (f/2.4)

Krom tří kamer bude mít LG V40 taktéž duální selfie fotoaparát a to o velikosti 8 MPx a 5 MPx. Nicméně co se týče baterie, tak ta zůstala nezměněna a telefon má stejnou velikost baterie, jako měl telefon LG V35 ThinQ a to 3300mAh. Není to sice úplně malá baterie, ale displej telefonu bude 6.4 palců, načež LG V35 měla displej o velikosti 6 palců.

Typ displeje, cena a úložiště

Typ displeje u nového LG V40 ThinQ bude P-OLED s QHD+ rozlišením. Co se týče audia, tak LG G7 One a G7 Fit dorazí s vylepšeným audiem a LG V40 ThinQ taktéž a integruje Quad DAC a Stereo reproduktor.

Ze specifikací vyplývá, že k dispozici budou dvě verze úložiště. Jedno se 64 GB a druhé se 128 GB. K dispozici je možné rozšíření pomoci microSD karty.

Cena nového telefonu bude okolo 900$.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.