Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Ty nejlepší android hry 2019

Výborné android hry z roku 2019 i s novým obsahem k dispozici. Hry, které stojí za to si je zahrát ještě dnes. Stahujte.
Call of Duty Mobile zombie mód

Jestli vás zajímají, jaké nejlepší hry na mobil byly k dispozici, tak dnes tady máme velký souhrn mobilních her, které byste si měli určitě zahrát.

Dream League Soccer 2020

Jedná se o fotbalovou hru, která disponuje skvělými vizuálními efekty, fyzikou a celkovou hratelností. Jsou zde k dispozici motion-captured animace.

Hra ke stažení

Hra Dream League Soccer 2020
Hra Dream League Soccer 2020

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Hra ke stažení

Pokud se vám líbí film Harry Potter, tak věříme, že tato hra vás bude bavit. Nově s aktualizací obdržíte možnost strávit vánoce s Weasleyovými. Pomozte jím s dekorací, užijte si večeři.

Hra na mobil Harry Potter: Hogwarts Mystery
Hra na mobil Harry Potter: Hogwarts Mystery

Mario Kart Tour

Hra ke stažení zdarma

K dispozici je nově multiplayer v této hře. Užijete si spoustu zábavy s ostatními kamarády a nikoliv jen sami se sebou s umělou inteligencí. Vydejte se na zběsilou jízdu.

Tennis Clash

Hra ke stažení zdarma

Vydejte se na tenisový kurt a oslavte novou sezónu v této hře. Vyhrávejte veškeré zápasy se zajímavými hráči.

Battle Breakers

Hra ke stažení

I tato hra dorazila s novým obsahem, který si můžete užít. Je už sice po vánocích i novém roce, ale i přesto si můžete užít jedinečnou a propracovanou hru.

Call of Duty Mobile

Hra ke stažení na mobil

No a asi nejlepší hrou z roku 2020 se stává Call of Duty Mobile. Jedinečná hra, která stojí i proti takové hře jako je PUBG a Fortnite. Stojí si v tomto segmentu opravdu dobře a užijete si hned několik módu.