Vypnout reklamy

Ty nejlepší závodní Android hry 2018

Vydáno dne: 3.12.2018

V roce 2018 se na mobilní telefony dostalo spoustu závodních her, ale jen některé z nich měli svou úroveň. Hry si našli místečko jak u milovníků simulátoru, tak i klasických arkád. K dispozici máme tyto hry k dispozici. Asphalt 9: Legends Jedná se o nejnovější titul od společnosti Gameloft, která hru Asphalt vytváří několik let. […]

V roce 2018 se na mobilní telefony dostalo spoustu závodních her, ale jen některé z nich měli svou úroveň. Hry si našli místečko jak u milovníků simulátoru, tak i klasických arkád. K dispozici máme tyto hry k dispozici.

Asphalt 9: Legends

Jedná se o nejnovější titul od společnosti Gameloft, která hru Asphalt vytváří několik let. Inspiraci si vzali z her jako jsou Burnout a Need for Speed. Nejnovější díl nabídl lepší ovládání a přes 50 vozidel, které můžete upravovat.

CSR Racing 2

Jedná se o skvělou hru, kde si zahrajete DRAG závody. Budete čelit reálným hráčům se super auty, které jsou v této hře licencované. Jedná se o Mclaren F1, Saleen S7 Twin Turbo nebo Lamborghini Countach LP.

Real Racing 3

Skvělá zábavná hra, kde je k dispozici celkem 39 různých tratí a až 140 vozidel. Před vámi je několik událostí a závodů, kde bude potřeba dojet do cíle jako první.

Riptide GP Renegade

Jedná se o hru, kde máte závody s hydro letadlem. Před vámi je spousta 3D objektů a hlavně vás nahánějí policisté. Jedná se o vodní verzi hry Need for Speed: Most Wanted, kde vás budou policisté nahánět.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš