Vypnout reklamy

Videa, která ukazují jak měnit watch faces a používat měření tlaku

Samsung Galaxy Watch 3

Pokud již máte hodinky Galaxy Watch 3, tak asi byste si někdy chtěli v budoucnu měnit watch face na tomto zařízení nebo zkusit i případné měření tlaku.

Pojďme se podívat na video, které vysvětluje, jak má Galaxy Watch 3 přes 50 000 různých vzhledů. Pokud chcete editovat vzhled hodinek, tak musíte delší dobu podržet displej. Následně otáčejte ciferníkem, abyste přešli přes možnosti. Následně zamiřte do obchodu Galaxy Store Widget. Otevřete aplikace a najděte si design, který se vám bude líbit.

Samsung také umí měřit tlak. Nicméně nedoporučuje tuto funkci používat těhotným ženám nebo jako opravdově měření tlaku, pokud jste například nějakým způsobem sledování. Máte to brát jako orientační způsob měření, který se musí co 4. týdny kalibrovat. Nainstalujte si však aplikaci Samsung Health Monitor, abyste tuto funkci vůbec měli.

Neměňte podle měření tlaku z těchto hodinek například dávkování léku či cokoliv jiného. Je doporučené, aby se test prováděl tak 30 minut předtím, než test uděláte, tak si nebrali žádný kofein, alkohol nebo nikotýn.

Video je níže:

https://www.youtube.com/watch?v=WhbWkHwyRO8

Nicméně musíte mít i klasický měření tlaku a zkalibrovat ho s hodinkami. Samsung doporučuje, abyste kalibrační test spustili 3x.