Vypnout reklamy

Vize společnosti Samsung

Samsung Benjamin

Samsung bude mít 50. výročí a kvůli tomu byla uspořádaná tisková konference na IFA 2019. Zde se probíralo vše od inovace, konektivitu a celkově budoucnost.

QLED 8K
QLED 8K

V dnešní neklidné době lze něco plánovat velmi těžko, ale když to vyjde, tak je to o to větší radost. Firma Samsung má v plánu více zavést technologií QLED 8K (někteří namítají, že takové rozlišení nejde rozpoznat, avšak není tomu tak, protože čím větší rozlišení, tím lepší ostrost. Je jasné, že na malých 32 palcových TV nic takového nebude).

Samsung také hovořil o chladničkách BESPOKE nebo o sortimentu, který podporuje 5G a to jsou nová zařízení střední třídy Galaxy A90 5G a vlajkový telefon Galaxy Fold 5G.

BESPOKE pro moderní životní styl

BESPOKE moderní životní styl s modulární chladničkou
BESPOKE moderní životní styl s modulární chladničkou

Samsung hledá individualizovaná řešení pro život v domácnosti. Proto nastupují průkopnické chladničky BESPOKE. Modulární jednotky, které lze umístit do prostor všech tvarů i velikostí.

K dispozici je i nová multifunkční parní trouba s duální funkcí. Moderní design, flexibilita při přípravě pokrmů. S funkcí Dual Cook Steam lze v troubě připravovat pomocí tepelné konvekce a současně v druhém používat k vaření páru.

Samsung také dorazí s první čističkou vzduchu vybavenou Wind Free. Jedná se o Air Purifier AX9500. Dále bezdrátový vysavač POWERstick Jet se sacím výkonem 200W.

Vysavač POWERstick Jet
Vysavač POWERstick Jet

Veškeré nové technologie Samsung předvádí ve svém městečku Samsung Town, což je speciálně navržený prostor k dispozici pro své návštěvníky. Zde můžete vyzkoušet vše, co Samsung nabízí