Vypnout reklamy

WhatsApp bude mít možná v budoucnu funkci samo-destruktivních zpráv. V aplikaci WhatsApp se něco takového testuje, ale prozatím ve skupinách.

8.10.2019

WhatsApp testuje zprávy, které se samy zničí

WhatsApp již dovoluje vzít zpětně zprávy, které jste odeslali. Nicméně to nestačí a WhatsApp testuje novou funkci a to je zpráva, která se automaticky skryje.

V této chvíli je teprve na začátku vývoje a není k nalezení v oficiální aplikaci, avšak byla skrytá. Můžete tak nastavit samo destruktivní zprávy a třeba 5 sekundách po odeslání ji zneviditelnit.

Tato funkce bude prozatím fungovat jen v hromadných zprávách. Problémem je, že funkce se aktivuje na všechny vaše zprávy a nikoliv jenom na jednu. Avšak to vypadá, že se na něčem pracuje a funkce se může zdokonalit.

WhatsApp funkce pro samo-destruktivní zprávy
WhatsApp funkce pro samo-destruktivní zprávy

Zároveň časový rámec 5 sekund a 1 hodiny, které jsou tady na výběr vypadají zvláštně. Za 5 sekund třeba daný člověk ani zprávu nepřečte.

Není úplně jisté, jestli se nakonec tato funkce dostane do oficiální aplikace WhatsApp, ale bylo by to zajímavé.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.