Vypnout reklamy
8.10.2019

WhatsApp testuje zprávy, které se samy zničí

WhatsApp již dovoluje vzít zpětně zprávy, které jste odeslali. Nicméně to nestačí a WhatsApp testuje novou funkci a to je zpráva, která se automaticky skryje.

V této chvíli je teprve na začátku vývoje a není k nalezení v oficiální aplikaci, avšak byla skrytá. Můžete tak nastavit samo destruktivní zprávy a třeba 5 sekundách po odeslání ji zneviditelnit.

Tato funkce bude prozatím fungovat jen v hromadných zprávách. Problémem je, že funkce se aktivuje na všechny vaše zprávy a nikoliv jenom na jednu. Avšak to vypadá, že se na něčem pracuje a funkce se může zdokonalit.

WhatsApp funkce pro samo-destruktivní zprávy
WhatsApp funkce pro samo-destruktivní zprávy

Zároveň časový rámec 5 sekund a 1 hodiny, které jsou tady na výběr vypadají zvláštně. Za 5 sekund třeba daný člověk ani zprávu nepřečte.

Není úplně jisté, jestli se nakonec tato funkce dostane do oficiální aplikace WhatsApp, ale bylo by to zajímavé.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.