World of Warships: Legends Připlouvá na PC a World of Warships Dostává Masivní Aktualizaci
World of Warships: Legends se 4. května 2026 dočká PC verze s křížovým postupem. Mezitím World of Warships na PC obdrželo aktualizaci 15.3 s německým torpédoborcem ZH-1, novými event passy, Azur Lane a vylepšeními. Připravte se na epické námořní bitvy!
Fanoušci námořních bitev se mohou těšit na vzrušující novinky, neboť Wargaming oznámil významné rozšíření a aktualizace pro své oblíbené tituly. Hra World of Warships: Legends, dosud dostupná na konzolích a mobilních zařízeních, zamíří na PC a stávající World of Warships obdrží obsáhlou aktualizaci 15.3.
World of Warships: Legends na PC s křížovým postupem
Od 4. května 2026 v 11:30 UTC se budou moci hráči ponořit do akce ve World of Warships: Legends přímo na svých PC. Titul bude k dispozici na platformách Steam, Microsoft Store a také v rámci Xbox Game Pass. Velkou novinkou je plná křížová progrese, což znamená, že hráči mohou buď začít zcela novou kariéru, nebo se přihlásit se svým stávajícím konzolovým či mobilním účtem a pokračovat přesně tam, kde skončili. Připravte se na epické bitvy s legendárními veliteli a vylepšenými plavidly z historie.
Aktualizace 15.3 pro World of Warships: Nové lodě, události a vylepšení
Už 7. dubna 2026 dorazila aktualizace 15.3 do World of Warships, přinášející spoustu čerstvého obsahu. Hlavní atrakcí je německý torpédoborec ZH-1 Tieru IX, který si hráči mohou postavit v dokách v průběhu 20 fází. Tato historická loď je vybavena 120mm děly, silnými leteckými údery a všestrannými torpédy, což z ní činí obávaného protivníka.
Kromě toho se hráči mohou těšit na dva zbrusu nové event passy. Golden Week Event Pass nabídne tematické permanentní kamufláže, velitele Masaru Tadamatsu, japonskou prémiovou bitevní loď Ise Tieru VI a nový efekt zničení nepřítele Golden Tribute. Druhý pass, Bitva v Korálovém moři Event Pass, přináší historické velitele Roberta Dixona a Shigekazu Shimazakiho, americký prémiový torpédoborec Monaghan Tieru VI a novou permanentní kamufláž.
World of Warships bude navíc dostupné i v Xbox Game Pass od 9. dubna, s bojovými misemi, kontejnery, 1000 dublony a ekologickými bonusy pro nové kapitány.
A to není vše! Azur Lane se vrací s osmou vlnou obsahu, která bude k dispozici od 29. dubna do 17. června. Přinese šest ikonických tematických plavidel, skiny, nové velitele a pamětní vlajky. Aktualizace také zahrnuje řadu herních vylepšení, jako je zobrazení bodů vítězství v bitvách i po nich, a úpravy režimu Dominace, mapy Mountain Range a letadlových lodí pro celkově lepší zážitek. Připravte se na moře plné nových výzev a odměn!
World of Warships: Legends dorazí na PC 4. května 2026 v 11:30 UTC. Hráči se mohou těšit na plnou křížovou progresi se svými konzolovými a mobilními účty.
Aktualizace 15.3 pro World of Warships přináší německý torpédoborec ZH-1 do doků, dva nové event passy (Golden Week a Bitva v Korálovém moři) a osmou vlnu obsahu Azur Lane. Dále obsahuje vylepšení herního zážitku, jako jsou body vítězství a úpravy map.
Ano, World of Warships bude k dispozici na Xbox Game Pass od 9. dubna. Noví kapitáni mohou očekávat bojové mise a bonusy pro snadnější start do námořních bitev.