Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 9X specifikace

Vydáno dne: 28.3.2019

Máme pro vás specifikace telefonu Xiaomi Mi 9X i jeho datum vydání s cenou. Krom toho dorazí další dva telefony v Android One programu.

Minulý týden jsme mohli zahlédnout nové telefony Xiaomi, které vystupují pod svým kódovým označením “Pyxis”, “Bamboo_sprout” a “Cosmos_sprout”. Všechny tři zařízení disponují snímačem otisků v displeji.

Dva telefony z těchto dvou vyjmenovaných má disponovat Android One programem a pravděpodobně se tedy jedná o telefony Xiaomi Mi A3 a Mi A3 Lite. Telefon “pyxis” má být dalším Xiaomi X telefonem, který půjde v cestách Mi 6X.

Xiaomi Mi 9X
Xiaomi Mi 9X

Displej

Telefon Mi 9X bude mít 6.4 palcový FHD Amoled displej s 32MPx selfie kamerou a snímačem otisků v displeji. Telefon bude dále poháněn novým čipem Snapdragon 675, stejně jako Redmi Note 7 Pro. Avšak tentokrát bude mít 6GB RAM a 64GB interní úložiště.

Fotoaparát

Co se týče fotoaparátu, tak zde bude 48MPx hlavní fotoaparát, 13MPx širokoúhlý fotoaparát a 8MPx teleskopický pro ještě lepší ZOOM. Nadstavba v tomto telefonu bude MIUI10 na systému Android 9 Pie. Baterie je 3300mAh a nabíječka o výkonu 18W.

Očekáváme u Mi A3 podobné specifikace, jako má Mi 9X a u Mi A3 Lite bude cena poněkud nižší a to díky nižšímu rozlišení displeje a slabšímu čipu. Telefon Mi 9X se očekává za 220€ a to v dubnu 2019.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor
Samsung ISOCELL Vizion

Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor k dispozici. U nového telefonu Galaxy S21 bude pravděpodobně nový ToF senzor od Samsungu.

Portál darujnotebook pro zajištění distanční výuky na školách
Darujnotebook

Portál darujnotebook pro zajíštění distanční výuky na školách. Je zde seznam škol, které IT techniku potřebují. Lze jim vybavení darovat Přečíst si více

Facebook a Instagram čelí žalobě kvůli špehování uživatelů
Instagram Reels

Instagram "chybou" používal kameru v telefonech iPhone a nyní tak Facebook čelí žalobě. Píše se v ní právě o této Přečíst si více

Xiaomi Mi 10T Pro a Mi 10T již zítra v prodeji
Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T je oficiálně představen, ale dorazí na český trh právě zítra a my sepisujeme to nejd;uležitější, co byste Přečíst si více

Tágy: