Vypnout reklamy
24.3.2019

Xiaomi Mi A3 dorazí se snímačem otisků v displeji

Xiaomi se daří s telefony Redmi série, ale společnost se nezastaví a chce víc. Tentokrát chce předvést nejnovější technologií i v telefonech střední třídy. Umístí tak snímač otisků prstů pod displej v telefonu Xiaomi Mi A3.

Zpráva pochází z XDA-Developers fóra, kde odhalili právě tři tyto telefony s technologií snímač otisků pod displejem. Jednalo se prozatím o hardwarové testování a dva z těchto telefonu disponují kódovým označením naznačující Android One.

Xiaomi snímač otisků pod displejem.
Xiaomi snímač otisků pod displejem.

Jedná se pravděpodobně o verze Xiaomi Mi A3, Mi A3 Lite a ještě jeden telefon pro Čínský trh. Všechny tři telefony mají kódové označení “pyxis”, “bamboo_sprout” a “cosmos_sprout”. Právě ty telefony s dodatkem “_sprout” mají být telefony patřící do Android One programu. Třetí z nich může být nástupcem telefonu Xiaomi Mi 6X nebo Mi 7X.

Cena takového snímače pod displejem telefonu není už tak drahá záležitost. Už i Samsung umísťuje tento snímač pod displej ve svých telefonech střední třídy. Jedná se však o klasický optický snímač pod OLED displeje.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.