Vypnout reklamy

Xiaomi Mi A3 specifikace a rendery

Specifikace nového mobilního telefonu Xiaomi Mi A3 a taktéž jeho design. Pojďme se podívat, co mobilní telefon nabízí a jak vypadá.

Xiaomi Mi A3

Specifikace a rendery nového mobilního telefonu Xiaomi Mi A3 k dispozici. Design mobilního telefonu Mi A3 je poněkud jiný, než jeho předchůdce Mi A2. Nicméně vypadá podobně, jako nová řada Mi CC9.

K dispozici je tedy výřez v displeji a na zadní straně je trojitý fotoaparát. Nový telefon Mi A2 dorazil s kovovým pouzdrem, avšak nová verze Mi A3 má sklíčko, takže telefon půjde mnohem hůř rozbít.

Avšak Mi A2 zase měl snímač otisků prstů na zadní straně. Mi A3 ho nemá na zadní straně, takže se můžeme domnívat, že ho má v displeji. Xiaomi Mi A3 dorazí s 3.5mm audio jackem na rozdíl od A2, který ho nemá.

Co se týče specifikací

Telefon má čip Snapdragon 665, což trošku ničí představy, protože původně jsme měli mít s A3 čip Snapdragon 730.

Dále má telefon Xiaomi Mi A3 displej o velikosti 6 palců AMOLED s FHD+ rozlišením, 4GB RAM a interní paměť 64GB až 128GB. K dispozici však je rozšíření pomocí microSD karty, což u Mi A2 nebylo možné.

Mi A3 dále má 32MPx selfie fotoaparát a 48MPx hlavní senzor, který je doplněn 8MPx senzorem a 2MPx senzorem. Telefon Mi A3 běží na baterií o velikosti 4000mAh s nabíjením přes USB-C. Jedná se o Android One telefon, který se blíží továrnímu androidu.

Zdroj