Xiaomi Mi Band 4 představen

Xiaomi Mi Band 4 byl oficiálně představen. Jedná se o skvělý fitness náramek, ze kterého můžete platit nebo vám bude sledovat tep.

Xiaomi Mi Band 4

Velmi očekávaný chytrý náramek je tady. Apple je sice mezi těmito hodinkami a náramky na první pozici, ale následují ho Xiaomi a Huawei. Jelikož je tento náramek velmi dostupný, tak není ani dostupný v US.

Dnes byl nový náramek představen. Disponuje barevným AMOLED displejem. Nejedná se však o velký nebo ostrý obraz, avšak displej má 0.95 palců s rozlišením 120 x 240 px.

Avšak je zase větší, než předchozí generace Mi Band 3. Xiaomi Mi Band 4 automaticky detekuje vaší sportovní aktivitu a to je buď běh, ježdění na kole nebo dokonce plavání. Hodinky jsou vodě-odolné do 50 metrů a stejně jako předchůdce nabízí prémiové ochranné sklíčko proti poškrábání.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi sice nedokázalo vložit do zařízení GPS (možná kvůli vyšší ceně) ale disponuje snímačem tepu a funguje i pro platbu z náramku, takže je zde podpora NFC. Hodinky bez NFC stojí okolo 25$ a s funkcí NFC okolo 33$.

Zdroj