Vypnout reklamy

Xiaomi Pocophone F1 podporuje Quick Charge 4.0

Vydáno dne: 13.9.2018

Nový telefon Pocophone F1 bude mít podporu Qualcomm Quick Charge 4.0 a je odolný vůči stříkající vodě. Nicméně představení podporu Qualcomm Quick Charge 4.0 je víceméně zajímavé, protože společnost odhalila telefon už před třemi týdny. Zároveň Šéf Poco potvrdil, že obličejové odemykání bude dostupné na všech telefonech Poco. Nový telefon Pocophone F1 je odolný vůči […]

Nový telefon Pocophone F1 bude mít podporu Qualcomm Quick Charge 4.0 a je odolný vůči stříkající vodě. Nicméně představení podporu Qualcomm Quick Charge 4.0 je víceméně zajímavé, protože společnost odhalila telefon už před třemi týdny. Zároveň Šéf Poco potvrdil, že obličejové odemykání bude dostupné na všech telefonech Poco.

Nový telefon Pocophone F1 je odolný vůči stříkající vodě. Neznamená to tedy, že můžete telefon ponořit do vody. Podporuje Qualcomm Quick Charge 4.0. Je zajímavé, že Xiaomi o těchto věcech neinformovala o něco dříve.

Podpora Quick Charge 4.0 je víceméně velmi zajímavá, protože ještě na oficiálních stránkách byla informace, že podporuje Quick Charge 3.0.

Rychlejší nabíjení

Právě nové možnosti nabíjení mají pomoci k 15% rychlejšímu dobíjení telefonu. Pokud tedy upgradujete na novou nabíječku, tak pocítíte rozdíl mezi rychlostmi nabíjení.

Zároveň se dostavila informace, že Pocophone F1 je odolný proti stříkající vodě, což je skvělá informace. Společnost využívá nano-krycí vrstvu, která tuto ochranu poskytuje.

Telefon má k dispozici silný čip Snapdragon 845 a 6GB nebo 8GB RAM. Telefon byl původně určen pro Indií, ale již se objevuje také v Evropě.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš