Vypnout reklamy

Xiaomi je králem v dostupných telefonech a proto vydali nový telefon Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Jedná se o vylepšenou verzu telefonu Redmi, který vyšel před necelým měsícem.

Neočekávejte Snapdragon 855 v tomto telefonu, protože firma nemá v plánu nabízet prémiové vlajkové telefony s vysokým výkonem, ale chce uspokojit ty lidi, kteří si to finančně dovolit nemohou, ale i přesto preferují vyšší výkon, byť na úkor kvality zpracování.

Design

Design telefonu je oproti standardnímu Note 7 nezměněn. Note 7 Pro však získalo sklíčko na záda (Gorilla Glass 5), což může telefon posunout na vyšší úroveň mezi několika lidmi.

Přední část telefonu je složena z displeje 6.3 palců LCD a rozlišením 2380x1080px chráněn sklíčkem Gorilla Glass 5. V dolní části telefonu je malý rámeček a v horní části je výřez ve tvaru kapky. Vlastně v roce 2019 standard, tedy pokud se nejedná o prémiové telefony, kde je už snímač přímo v displeji.

Hardware a Software

Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Tento telefon pohání čip Snapdragon 675. Právě tento čip je podle všeho optimalizován na hraní, což znamená, že veškeré každodenní úkoly zvládne levou zadní. Xiaomi se rozhodlo pro dvě varianty a to je 4GB/64GB interní úložiště a 6GB/128GB úložiště. Note 7 Pro je první Redmi telefon, který dorazí se 128GB interním úložištěm. Samozřejmě lze úložiště rozšířit na 256GB.

Co se týče velikosti baterie, tak ta tady je na úrovni 4000mAh s podporou Qualcomm Quick Charge 4.0.

Fotoaparát

Xiaomi Redmi Note 7 Pro - rozebraný
Xiaomi Redmi Note 7 Pro – rozebraný

Zadní fotoaparát má rozlišení 48MPx (Sony IMX586) s 5Mpx senzorem. Krom toho je tady 4K video nahrávání při 30fps. Selfie kamera má zase na druhou stranu 13Mpx senzor.

Telefon dorazí se systémem Android 9 a MIUI 10. Součásti je Android One program.

Cena a dostupnost

Základní verze začíná na ceně 197$ a 6GB/128GB varianta začíná na 240$. Kdy dorazí a jestli vůbec, do české republiky, tak to nevíme.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.